Opinie o zespole

Zapraszamy do zamieszczania własnych komentarzy.

Lista firm instytucji oraz osób prywatnych, dla których mieliśmy zaszczyt grać.

 

Dotychczas zaufali nam:

 

DODAJ KOMENTARZ – KLIKNIJ LINK:

14 comments to Opinie o zespole

 • Wojciech

  Pogratulować sporego dorobku, fajnie że powstało miejsce gdzie klieńci będą mogli wyrazić opinię .. Pozdrawiam

 • anna

  Kapitalny zespół. Grali ostatnio na naszej firmowej imprezie. Goście byli zachwyceni. Zarówno Ci z młodszego pokolenia jak i Ci mocno starsi. Zarówno nasi pracownicy, jak i nasi goście z Niemiec, Szwajcarii i Hiszpanii. Profesjonaliści pod każdym względem. Nie było problemu z zgraniem na życzenie jakiegoś utworu.
  Szeroki repertuar, duża kultura osobista, żadnego popijania na boku. Pełen profesjonalizm. Dzięki Wam.

  Anna

 • ciam

  Miałam okzaję bawić się na weselu, na którym grali. Naprawdę zespół godny polecenia. Żadne tam dmuchawce-latawce, tylko kawał profesjonalnej muzyki. Do tego oprawa…pierwsza klasa!

  pozdrowienia dla całego zespołu!

 • Hania i Piotr

  Bardzo dziękujemy zespołowi Music Box za wspaniałą zabawę na naszym weselu w Hot.Henlex. Wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni. Mieliśmy dużo szczęścia że udało nam się dostać tak dobry zespół. Jeszcze raz dziękujemy. Hania i Piotr.

 • Asia i Piotr

  Krzysztof Jarmużek i jego zespół grali na naszym weselu. Nie będziemy się rozpisywali, bo to raczej nie o to chodzi. Krótko mówiąc: niesamowita charyzma, kipiąca energia, doskonały repertuar… chapeau bas!!!

 • Super fajni muzycy i wspaniali koledzy i przyjaciele.
  Zawsze mile widziani w moim klubie.

  Piotr

 • Marek

  Wielokrotnie na przestrzeni kilku lat miałem okazję korzystać z usług tego Znakomitego Muzyka i Zespołu. Są rewelacyjni i z czystym sumieniem mogę ten zespół polecić na różne imprezy, ale pod jednym warunkiem – zespół gra muzykę w pełni profesjonalną (Dinozaury polskiego rocka!!) i nie nadaje się na imprezy typu „wiejskie wesele”. Na wszystkich imprezach, które miałem okazje organizować zaproszeni goście bawili się znakomicie i co najważniejsze – po imrezie – wielokrotnie miałem zapytania o „namiary” na Zespół.
  Krzysiu – TAK TRZYMAĆ!!!

 • Gabrysia

  Dzień przed weselem członkowie zespołu, którzy mieli u nas grać mieli wypadek. Pełna panika bo skąd na dzień przed wziąć nowy i do tego dobry zespół. Do akcji wkroczyła siostra mojej mamy. Po kilku godzinach powiedziała, że mamy zespół. Nie wierzyłam jej, bo jak to możliwe, żeby dobry zespół miał wolną sobotę. Okazało się, że lider zespołu Krzysztof Jarmużek miał swoją uroczystość urodzinową i chciał mieć wolne. Ciotce udało się go namówić na przełożenie prywatnej imprezy. To mnie nie przekonywało, ale nie miałam wyboru. Byłam pełna jak najgorszych przeczuć. Wiem, że ciotka jest szalona, ale ona nie zna się na muzyce, która podoba się mojemu pokoleniu. Niestety nie miałam wyboru. Żeby już do końca nie popsuć sobie tego dnia- tak przecież dla mnie ważnego, postanowiłam o tym nie myśleć. Kiedy weszliśmy na salę i mieliśmy z mężem odtańczyć pierwszy taniec byłam sztywna z przerażenia. Zamiast cieszyć się pierwszym tańcem z mężem, wsłuchiwałam się, czy nie fałszują. Było ok. A potem było rewelacyjnie. Wszyscy bawiliśmy się rewelacyjnie i do tego dłużej niż planowaliśmy. Okazało się, że ta moja cioteczka nie jest jeszcze takim ramolem, jak myślałam. Dzięki Panie Krzysztofie, że dał się Pan przekonać mojej cioteczce i zagrał Pan na naszym weselu i jeszcze większe dzięki za muzykę, kulturę grania i fantastyczną zabawę. Oby całe moje życie, było takie jak to wesele. Wielkeeeeeeeeeeee Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęki.

  Gabrysia

 • Agnieszka i Piotr

  Profesjonalizm, wspaniała muzyka, szeroki, pasujący zarówno młodym jak i starszym repertuar.

  Podziękowania dla całego zespołu za to, że byliście z nami w tym najważniejszym dniu.

 • Agnieszka i Marcin

  Każdy, kto będzie miał szczęście mieć ten zespół na swoim weselu, ma gwarancje wspaniałej zabawy na wysokim poziomie. Szeroki repertuar, piękne wokale, wysoka kultura osobista muzyków, żadnego problemu z piosenkami „na życzenie”. Wszyscy goście byli zachwyceni zespołem, wielu prosiło o namiary,a to chyba najlepsza rekomendacja!
  Panie Krzysztofie, dziękujemy jeszcze raz za „What a wonderful world” Louisa Armstronga zagrane dla rodziców – pełna klasa i profesjonalizm!

 • Ania i Bartek

  Profesjonalizm i świetna muzyka. Dziękujemy serdecznie za wspaniałą zabawę na naszym weselu (05.09.2009) Wszyscy goście byli zachwyceni repertuarem i profesjonalizmem zespołu. Dziękujemy!!!

 • Profesjonalna oprawa, nie musieliśmy się o nic martwić. Świetne wykonanie piosenek. I my i goście się wspaniale bawiliśmy. Zespół wkłada całe serce w to co robi. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy!!!

 • Fabiana i Robert

  Zespół MUSIC BOX to do dzisiaj najczęściej wspominany temat naszego wesela. Już na samej imprezie, widząc pełny parkiet gości wiedzieliśmy, że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Pochlebnych komentarzy na temat zespołu nie brakowało już na samym przyjęciu. Bawili się wszyscy zarówno młodzież jak i starsi. Przed samym weselem oprócz podania godziny przyjazdu na salę weselną nie musieliśmy ustalać nic więcej, Krzysiu Jarmużek rozpoczął przyjęcie jak również poprowadził do końca profesjonalnie. Bardzo cieszy nas fakt, że tak ważna sprawa dla nas jak muzyka była na najwyższym poziomie. Z utęsknieniem czekamy na film w wesela, który jeszcze raz pozwoli nam posłuchać i obejrzeć jak nabliżsi bawią się przy kawałku dobrej muzyki. Wybierając zespół MUSIC BOX nie będziecie żałować. Zespołowi wielu sukcesów, tak trzymać!!!

 • Daria i Marcin Kola

  Witamy serdecznie :-)
  Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu (24.04.2010, „Toscania” we Włoszakowicach)… Za piękne wykonanie i pełen profesjonalizm,za uśmiech i symptię :-) Dreszcze nie raz po nas przechodziły ;-) Zarówno My jak i wszyscy nasi Goście, jesteś niesamowicie zadowoleni. Naprawdę polecamy!!! Jeszcze raz baaardzo baaardzo Wam dziękujemy i pozdrawiamy gorąco :-)
  Daria i Marcin Kola

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>