DutyFree

No i stało się. Grupa samoistnie się rozpadła. Zawinił mankonteltyzm i muchy  w nosie. Wielka szkoda, bo skład był najlepszy z dotychczasowych. Smutno i przykro się zrobiło.

Nasza nowa wokalistka.

Ewa Pitura

Let’s Groove

„DutyFree” to próba realizacji naszych muzycznych fascynacji. Gramy muzykę z okolic jazzu, fusion, funky i jazz-rocka. Standardy takich artystów jak: Chacka Khan, Randy Crawford, Crusaders, Yellow Jackets, Spyro Gyra, Shakatak, Casiopea, Groover Washington Jr. George Duke, Stanley Clarke, Billy Cobham, Chick Corea czy Weather Report są dla nas prawdziwym wyzwaniem i napełniają nasze serca zachwytem. Mamy nadzieję, że sprostamy zadaniu które sami sobie wyznaczyliśmy. Mogliśmy przekonać się o tym na pierwszym koncercie, który odbył się 29-ego stycznia 2010r. w klubie „Blue Note” w Poznaniu. Próbna odsłona zespołu odbyła się 22 grudnia 2009r. w Klubie „ZAK” na ulicy Szyperskiej 2 w Poznaniu.

Od stycznia 2018 grupa wznawia działalność, w składzie:
Krzysztof Jarmużek bg.   Witek Nowacki synth. p. Jan Mazurek dr. (Ergo Band, Alex Band, Breakout) Maciej Zdanowicz g. (Glasspop, Hot Water)

Od września 2015 zawiesiliśmy działalność zespołu.

Justyna Książek – voc
www.justynaksiazek.pl

Szymon Rogalski
www.szymonrogalski.pl